Wrong TV3

Spread the love


Marmaris gezimize kaldığımız yerden devam ediyoruz… İlk önce Prof.Dr.Muhsin Doğaroğlu ile arıların yaşamına göz gezdireceğiz sonra Çam Balı Festivali’nde ballı lezzetler tadacağız.
Programımız Ayhan Sicimoğlu ve Latin All Stars’ın müthiş konseriyle noktalanıyor.2.Bölüm


Dünya kültürleri, mutfakları ve yaşamları ile insanları izleyicisine aktaran, anlatan bir “Yaşam Tarzı” dizesidir “Ayhan Sicimoğlu ile Renkler”


Ayhan Sicimoğlu ile Sedef Adası.Türkiye ve dünyadan keyifli mekanları, ilginç konu ve konukları ile Ayhan Sicimoğlu… “


Huysuz Virjin 1995 senesi (17.11.1995) ve RTÜK Öncesi olduğundan +18!!! haliyle. Keyifli izlemeler…”


Huysuz Virjin Seyfi Dursunoğlu ve RTÜK Öncesi olduğundan +18!!! haliyle. Keyifli izlemeler… Bölüm 1″


Huysuz Virjin Seyfi Dursunoğlu ve RTÜK Öncesi olduğundan +18!!! haliyle. Keyifli izlemeler…Bölüm 2″


1077 yapımı Sakar Şakir filminin yönetmenliğini Natuk Baytan yapmıştır. Oyuncular : Kemal Sunal, Adile Naşit, Ali Şen, İhsan Yüce, Hakkı Kıvanç Senaryo : Natuk Baytan, Suavi Sualp Yapımcı : Yahya Kılıç


Şaban Oğlu Şaban – 1977
Şabanoğlu Şaban, Kemal Sunal’ın canlandırdığı “Şaban” karakteri üzerine yazılan ve çekilen, 1977 yapımı bir Türk filmidir. Yönetmenliğini Ertem Eğilmez yapmıştır. “


Çöpçüler Kralı, yönetmenliğini Zeki Ökten’in üstlendiği, 1978 yapımı bir Türk filmidir. Güldürü türündeki bu sinema filminin başrollerini Kemal Sunal, Şener Şen, İlyas Salman ve Ayşen Gruda paylaşmıştır. Zabıta memuru, görevinin verdiği yetkileri zorlayarak esnafın ve çöpçünün üzerinde büyük bir baskı kurar. Aynı mahallede oturan Hacer ise temizlikçilik yapmaktadır. Hacer’e aşık olan zabıta memuru, annesinin tepkisiyle karşılaşır. Mahallenin çöpçüsü Apti de Hacer’e aşıktır, ama parası yoktur. Bir gün yanlışlıkla girdiği bir gazino, kötü şansını bir anda değiştirir.


Salako – 1974
Salako, 1974 yapımı yönetmenliğini Atıf Yılmaz’ın, senaryosunu Sadık Şendil ve Ertem Eğilmez’in yaptığı Türk komedi filmidir. Filmlerde figüran olarak rol alan Kemal Sunal çok beğenilmiş ve ilk kez bir filmde başrol oynama şansı yakalamıştır. “


Ne Olacak Şimdi?, yönetmenliğini Atıf Yılmaz’ın, senaristliğini Sadık Şendil’in yaptığı 1979 yılı sinema filmidir. Filmde eşi Şakir’den (Şener Şen), boşanmak isteyen Nuran (Perran Kutman), çocukluk arkadaşı olan Avukat Orhan’a (Levent Kırca) başvurur. Nuran’ın kendisinden boşanmak istediğini (davayı) öğrenen Şakir de, Avukat Özden’e (Nevra Serezli) başvurur. Ancak iki avukat; Orhan ve Özden bibirlerine aşık olurlar ve bundan sonra olaylar başlar.


Ferit Turgut’un yapımcılığını üstlendiği İlyas Salman ve Şener Şen’in oynadığı filmde dürüstlüğü ve rüşvete karşı duruşu yüzünden memur olarak çalıştığı işten atılan bir adamın hikayesi anlatılıyor.

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *