Wrong TV3

Spread the love

DUYURUDUR!

Test yayınındayız ve Wrong TV 3 ile Youtube ortak çalışmasıdır.
Tıkla izle Mantığında sizlere farklı altyapılardan yayın yapmaktayız. Altyapı çalışmalarımıza 6 ay önce mecburen verdiğimiz aralardan sonra, kanallarımızı tekrar sizlere açtık. Burada mantık nedir?
Ben youtube yada başka biryerden zaten ulaşabilirim diyenler olacaktır. Burada anlamamız gereken durum şöyledir; Herkesin hayatında dönemler ve yoğunluk varken bizler işinizi kolaylaştırıyoruz ve sizlere kolayca ve ücretsiz olarak birşeylere ulaşmanızı sağlıyoruz. Reklam almıyoruz dolayısı ile başka sunucular kullanıyoruz… Önceki yıllarda tv kanalımız WRONG TV 24 saat online yayın yapıyordu.Maliyeti yüksek olduğundan şifreli izlenilebiliyor…
Birçok izleyicimiz ise (büyük şehirlerde yaşayan) trafik nedeniyle yayınları kaçırdıklarını, kimi 19 30 da , kimi ise 20 30 da başlamasını istiyordu dizilerin (özellikle) Bizde farklı bir çözüm bulduk. Wrong Medya olarak… Biliyorsunuz Wrong TV artık kategorilere ayrıldı. Yani Belgesel isteyen belgesel, hangi video klibi izlesem diyenler ve yerli-yabancı dizilerden hangisini izlemeliyim düşüncesini ortadan kaldırmak (kısacası işinizi kolaylaştırmak adına) uzun bir süredir altyapı çalışması yapıyoruz. Bu ne demek derseniz ki diyenler olacaktır, artık çağımızda herkes istediğini zaten izleyebiliyor ve dinleyebiliyor internetten ancak büyük bir sorun var! “acaba ne izlesem?” “acaba ne dinlesem?” sadece iki soru gibi gelse de aslında çok büyük iki soru… Biz de bu sorularınızın cevabını vermek için parasız kanalımız Wrong Tv 3 Test yayınını sizlere sunuyoruz 🙂 Kimse düşünmesin son soruyu da biliyoruz. Neden Wrong TV 3 te , 2 yada 1 değil… Buna da şöyle ifade edebiliriz. Wrong Tv var idi (hala var) sonra 2 çıktı (o da hala var ama masrafları hem size hem bize dokunuyor) Bizler sizlerin tıklayıp izleme portalınızı hazırlıyoruz ve böylece acaba ne izlesem dediğiniz zaman istediğinizi izleyebiliyor olacaksınız ve para ödemek zorunda yada kafanızı yormak zorunda kalmayacaksınız! Çünkü biz sizin için zaten orada yayınlamış olacağız… Burdaki kolaylık aynı zamanda birçok kültürün birleşmesi olmuş olacak. 70 lerden günümüze yerli yabancı filmler, diziler, komedi şovları, belgeseller ve daha birçok şeyi (ki retro videolar da dahil) içerecek büyük bir projedir. En büyük özelliği ise Wrong 3 “BEDAVA OLMASIDIR”

TANITICI REKLAMLAR Çok yakında TV3’te neler var neler…

 


KRONONOT | Zamanda Yolculuk | Türkçe
Tartışmalı Zaman Yolculuğu teorisinin bilimsel temelleri, olabilirliği ve yaşanmış bazı vakalarla bağlantısı hakkında Türkçe belgesel.


Ay gerçekte nedir? AY’IN KARANLIK YÜZÜ, UFOLAR VE PİRAMİTLER
SSCB-ABD arasındaki uzay yarışının ilginç ayrıntıları.


Hışırtı | Ölümden Sonraki Hayat | Türkçe
Bilim insanlarının Elektronik Sesler Fenomeni adını verdikleri olgu, ölmüş insanlara mı ait?
Ya da aksine, insan ölümsüz mü?


Büyük Anunnaki İmparatorluğu | -Antik Sümer mitolojisinde geçen, genetikçileri rahatsız eden ayrıntılar.
-Anunnakiler kimdir ve dünyada ne arıyorlardı?
-Bilim insanları arasında çıkan tartışmalar.


1.Bölüm Ayhan Sicimoğlu ile Vietnam Saigon’dayız.Savaş müzesini geziyor,Vietnam Amerika savaşının acı günlerine dönüyoruz.Mendillerinizi yanınızda bulundurun.
Tek temennimiz ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi… “Yurtta sulh,cihanda sulh !”


2.Bölüm Vietnam gezimiz devam ediyor.Bu bölümde Hanoi’deyiz.Turumuza 1071 yılında kurulan üniversite gezisi ile başlıyoruz.
Ayhan Sicimoğlu’nun keyifli anlatımı ile Ho Chi Minh’in hayatından kesitler öğreniyor,gezimizi Hanoi’nin eğlenceli barlar sokağında noktalıyoruz.Keyifli seyirler =)


TANRILARIN DOĞUŞU Şanlı Urfa Göbeklitepe
Nasıl ortaya çıktı?
Göbeklitepe bize ne anlatır?
Göbeklitepe’den önce Ergani Çayönü’nde arkeologları rahatsız eden buluş ne idi?
Bölüm 1


Agharta | Oyuk Dünya Teorisi | Yeraltı
Yer altında hayat var mı? 2. Dünya Savaşı sırasında Nazilerin Tibetli rahiplerden aldığı haritanın sırrı ne idi?
Pentagon’un savaş sonrası Antarktika’ya yolladığı askeri bölüğün başına ne geldi? Jiguli dağlarındaki derin mağaralarda bulunan embriyolar hangi canlılara aitti?


NGC: Gizli Gerçekler – Ufolar 1080p HD Türkçe uzay yarışının ilginç ayrıntıları. Belgesel.


Saklanan Türk Piramitleri ve Mumyaları


Hışırtı | Ölümden Sonraki Hayat | Türkçe
Bilim insanlarının Elektronik Sesler Fenomeni adını verdikleri olgu, ölmüş insanlara mı ait?
Ya da aksine, insan ölümsüz mü?


Hollow Earth (Oyuk Dünya) Agarta Shambala Ve Yeraltı Şehirleri
Oyuk dünya hakkındaki bilgiler insanlardan gizlenilmektedir. Artık gerçekleri öğrenmemizin zamanı gelmedimi?

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *